Demi Lovato Fan Club

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Demi Lovato Fan Club

Türkiye'nin En iyi Demi Lovato Fan Sitesi

2 posters

Demi Röportajı - msnbc

kevin_esra
    kevin_esra

Demi Röportajı - msnbc Empty Demi Röportajı - msnbc

Mesaj tarafından kevin_esra Çarş. Ağus. 19, 2009 4:26 pm

Los Angeles — Demi Lovato, bir konser turunun ortasındadır, sadece, yeni bir albümü bıraktı, ve hala onun kendisinin yıldızı Disney TV dizisidir, "Bir şansla evlat". Ama o, onun, onun radarında herhangi bir şirin oğlanı çıkartması için zamanı olduğuna emin olur.

"Ben, 16-yaşında bir kızım — ben tabii, şimdiye kadar arayı kapatırım"! O, yeni olmuş bir görüşme esnasında bir gülüşle der.

Lovato sesleri, tipik genç kızını beğenir, ama onun yeni albümüne egemen olması için fırfırlı, oğlan-deli şarkıları beklemez, "Biz burada, yeniden gideriz". Onun, aşk ve kalp kırıklığının hakkında şarkıları olurken, o hem de, onun, ciddi, daha önemli çıkışları neyde çağırdığına dokunur
    Lovato, onun olgunlaştıran sesinin hakkında konuştu, idol John Mayer'le çalışmak, ve onun, onun genç yılları esnasında ciddi bir ilişkiyi neden aramıyor olduğu.

AP: Sen, bir genç pop lekesine sahip olmaktan korkar mısın?

Lovato: Ben, onla iyiyim, sen, bilirsin? Disney kanalı, bana çok fazla verdi, ben, Disney kanalıyla olmak için öyle heyecanlıyım, ve onlarla çalışmak olmak. Ve bu sadece benim gibi, benim malzemem yapıyor, ve kendisinin aksine benim, "Kamp kayası"da benim karakterim gibi olduğum herkesi göstermek gibi, veya onun gibi şeyler. Gerçekten hemen hemen benim olduğum herkese göstermeyi istiyor olan benim, ve beni bilmeyi olurken onlar. "

AP: Senin yeni albümüne bir tema var mıdır?

Lovato: Biz, bir temayı toplamadık çünkü ben, ona kapsanan olan albüm ve şarkıları emin olmayı istedim, adil daha olgundum, benim daha çoğum (Gülüşler).

AP: Sen, daha ciddi olan müziğe çekilmek görünürsün — sen, onu genç tutar mısın?

Lovato: Ben gerçekten, sadece aşağı olması için şarkıları istemem, ciddi, gibi, karanlık şarkılar. Ben, ondan beraberce birleştirmesi için bir yol öyle olduğunu düşünürüm ki sen, daha yaşlı insanlara çekebilirsin, ve daha genç, ve en önemle insanlar, senin yaşındır. O, benim, kime benim yaşım ve insanlarımı benim olduğum aynı şey boyunca gidiyor olan çoğu, adil insanlara anlatmayı istediğimdir.

AP: Sen şimdiye kadar, daha geç senin, düşündüğün bir şarkıyı yazdın mı, bırakmak için fazla kişiseldin?

Lovato: Orada, onun, yol fazla kişisel olduğu zaman zamanlar oldu, ama ben asla, onun gibi herhangi bir şeyi bırakmayacaktım. Sadece benim bilgisayarımda onu tut, gibi, bir günlükte onu tut. Benim şarkılarımın hepsi, kişisel tecrübelerdendir, ama ben, senin, onlardan dışarı çok fazla olabildiğini düşünürüm.... O gerçekten, şu anda bana neyin telkin ettiğidir.

AP: "Değişikliklerin dünyası" senle John Mayer ortak-yazılan. O, onla çalışmayı yıldırıyor muydu?

Lovato: Gerçekte yıldırmanın türüydü, çünkü güfteyi çıkmak için benim için sertti — "Ne olacak, eğer o, düşünürse, bu, emer"?... Bundan dolayı ben, korkutuldum, ama ben aynı zamanda, orayı oturuyordum, ben, gibiydim, "Bu, gerçekten serindir", ve sonra onun, benim, süper heyecanlı olacak olduğum bana kompliman yaptığı her zaman.

AP: Sen, senin, uymadığın bir çocuk olarak dedin.

Lovato: Ortaokulda ben, popüler klikteydim, ve onda arkada bakma, ona değer değildi. Ben, birazcık olmuş olan mutlu sahip olacaktım, ve herhangi birisine bilmedim, bütün drama ve dedikodu olduğu ve söylenti çıkardığı insanların bir klikinde yapıştırılmaktan ziyade, şeyler, onu beğenir. Eğlence değildir.

AP: Sen, olmak ev-okullu kararlaştırdın. Niye?

Lovato: Ben, okulu bıraktım çünkü o, söylentilerin ve dedikodunun ve zorbalık yapmanın olduğu bir noktaya oldu — fiziksel kötü kullanımdan daha sözlü usançtı, ama o gerçekte daha çok, herhangi bir şeyden iz bırakıyor. Ve ben, bırakmak zorundaydım çünkü ben sadece, onla uğraşamadım. Ve benim, ondan sonra ev-okullu var.

AP: Sen, songwritinge senin öfkeni yönlendirdin mi?

Lovato: Türün, benim, neye yapılacak olduğunu bilmediğim zaman bir yıl boyunca gittiği ben, ve benim, döndüğüm tek şey, (Gomez) benim en iyi arkadaşım Selenaydı, kim, o zaman boyunca benle ev-okulluydu. Ama hem de benim müziğim. Benim, benim, onla yapmanın neyin olduğunu bilmediğim onun çok fazla şişelenen yukarım vardı, bundan dolayı ben sadece, onların hakkında şarkıları yazdım.

AP: Sen, oğlanları nasıl karşılarsın?

Lovato: Ben, oğlanları severim, (Gülüşler), ama, sen, aynı zamanda, gibi olduğunu bilirsin, ben, oraya çıkmayacağım, ve benim, istediğim her tek adamla çıkmayacağım. Ben, yapabilirdim, sen, bilirsin, onların sayısını alırsın, ve onlarla konuşursun, birazcık, ama, onla yanlış olan hiçbir şey yoktur, ben, 16ım. Ben gerçekten, ilişkileri beğenmem. Ben birazcık, birçok gerçekten şirin adam arkadaşına sahip olacaktım. O, neden olduğudur, senin asla gerçekten, uzun bir zaman boyunca "Birisiyle" beğenmem için beni neden görmediğinin başka bir sebebi. Onun, benim birazcık, senin, onlarla geçerek flört etmekten dikkate sahip olabildiğin birçok gerçekten şirin adam arkadaşına sahip olacak olduğum gibi olduğuna sebep olabilirsin, ama sen, onları öpmek zorunda değilsin, ve sen, herhangi birisine bağlanmak zorunda değilsin.

kaynak: msnbc nin sitesi

En son kevin_esra tarafından Çarş. Ağus. 19, 2009 5:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    sevgi kelebeği
    sevgi kelebeği

Demi Röportajı - msnbc Empty Geri: Demi Röportajı - msnbc

Mesaj tarafından sevgi kelebeği Çarş. Ağus. 19, 2009 5:05 pm

Hehe eğlenceli röportaj olmuş.
    Rengini değiştirsen Esra Very Happy
    Zahmet olcak ama..
    Bu kız hep gülüyor yaa Very Happy
    Aynı ben Very Happy
    Puhaha.
    kevin_esra
    kevin_esra